Güncel

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu: "Durmak yok yola devam!"

İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu: "Durmak yok yola devam!"

8 Aralık 2018 07:45
-A

+A


AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı ve İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, yazılı bir teşekkür mesajı yayınlayarak Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Yaşar Bahçeci'nien Kırşehir için yapacağı tüm çalışmalarda yanında olacağını ifade eti.
 Dulkadiroğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Memleketimize ve milletimize hizmet etmek için çıktığım bu yolda, AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olarak şahsıma destek veren başta eşime, aileme, can yoldaşı arkadaşlarıma, tüm partililere, ilçe teşkilatlarına, sivil toplum örgütü temsilcilerine, teşkilatımızın her kademesinde AK Kadrolara, sivil toplum kuruluşlarına, medya temsilcilerine üzerimizde hakkı olanlara, aday adaylığı kampanyam süresince bize destek veren tüm Kırşehirli hemşerilerime teşekkür eder saygılar sunarım.
 Bu kutsal davaya gönülden bağlı bir kardeşiniz olarak yola çıkarken makamların bir öneminin olmadığını ve asıl olanın hizmet olduğunu tekrar ediyorum. Bundan sonra da görevim ne olursa olsun memleketime ve AK Parti'ye hizmet noktasında elimden ne gelirse tereddütsüz yapacağımı bilmenizi isterim. AK Parti Genel Merkezimiz mevcut Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci ile Kırşehir'de devam etme kararı almıştır. Hakkımızda hayırlısı diyerek çıktığımız Belediye BAşkanı aday adaylığında bizler için hayırlısının böyle olduğuna inanarak durmak yok yola devam diyebilmenin haklı gururu içerisindeyim.
 Kırşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Sayın Yaşar Bahçeci'nin Kırşehirimize yapacakları hizmetlerde her zaman yanlarında olacağımı bildirir, başarılar dilerim. Durmak yok, yola devam!"

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku