Güncel

İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan'dan Boztepe İlçesine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan'dan Boztepe İlçesine Ziyaret

22 Aralık 2021 17:11
-A

+A

        Kırşehir Millî Eğitim İl Müdürü Metin Alpaslan'ın okul ziyaretleri devam ediyor. Okullarda inceleme yaparak bilgiler alan İl Müdürü Alpaslan, öğrencilerle de bir süre sohbet etti.
       Kırşehir Millî Eğitim İl Müdürü Metin Alpaslan, İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısına başkanlık etmek ve bir dizi okul ziyareti gerçekleştirmek için Boztepe İlçesini ziyaret etti.
       Boztepe İlçesinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı düzenlendi. İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, toplantı öncesinde Boztepe Mehmetçik İlkokulunu ziyaret etti. Burada öğrenci ve öğretmenler ile bir süre sohbet eden İl Müdürü Alpaslan, okul idaresinden okulda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldıktan sonra İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısına katılmak üzere okuldan ayrıldı.
Daha sonra İlçe Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Millî Eğitim Müdürleri toplantısı düzenlendi. Toplantıda mesleki eğitim ve çıraklığın geliştirilmesi başta olmak üzere, "Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi", "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi" kapsamında yapılan çalışmalar, taşımalı eğitimde karşılaşılan problemler, 81 Çalıkuşu Kırşehir e-Dergi çalışmaları ve ilimiz eğitim-öğretim faaliyetleri ile ilgili genel değerlendirme yapıldı.
       Toplantının ardından Yenidoğanlı İlkokulu ve Ortaokulunda incelemelerde bulunan İl Müdürü Alpaslan, burada da öğrenci ve öğretmenler ile bir süre sohbet etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku