Güncel

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri okulları ziyaret ettiler

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri okulları ziyaret ettiler

11 Eylül 2021 17:18
-A

+A

          2021-2022 Eğitim öğretim yılının başlamasından dolayı Kovid-19 salgınında, okullarda alınması gereken önlemleri ve yüz yüze eğitim sürecini yerinde incelemek amacıyla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri okul ziyaretleri gerçekleştirdiler. Bu ziyaretler, her kademedeki okullara yapıldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ziyaretler de  velilerle, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet ettiler.
          İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri "Kovid-19 salgını sebebiyle geçtiğimiz eğitim dönemine uzaktan eğitim yolu ile devam etmek zorunda kaldık. Okullarımız öğrencilere hasret kaldı. Okullarda yüz yüze eğitim süreci ile eğitime başlayan öğrencilerimiz, okullara canlılık getirdi. Bakanlığımızın, müdürlüğümüzün ve okullarımızın aldığı tedbirler ve halkımızın alınan önlemlere uyması ile yüz yüze eğitime tamamen dönebileceğimizi umut ediyorum."  dediler.
         Okullarda alınan önlemlerden memnuniyetini dile getiren  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri okul idarecileri ile yapılan görüşmeler sonrasında okullarımızdan ayrıldılar.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku