Güncel

İl Müdürü Alpaslan denetimlere devam ediyor

İl Müdürü Alpaslan denetimlere devam ediyor

8 Haziran 2021 15:34
-A

+A

      Yeni tip koronavirüs (Covid19) salgını tedbirleri çerçevesindeki kademeli normalleşme kapsamında ortaokul ve liselerde yüz yüze eğitime başlandı. Uzun bir aradan sonra okulda eğitime başlayan öğrencilerin heyecanı gözlerinden okundu. İlimiz okullarında denetimler devam ediyor.
      Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan okul ziyaretlerine devam ediyor.
Bu kapsamda Fatimatüz Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde incelemelerde bulundu.
Sınıfları, yemekhaneyi ve pansiyonları gezen Müdür Alpaslan, daha sonra öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya geldi.  Burada öğretmenlerle sohbet eden ve görüş alış verişinde bulunan İl Müdürü Alpaslan, Pandemi Dönemi'nde büyük özveriyle çalışan öğretmenlerimize teşekkür ederek okuldan ayrıldı.
Öte yandan İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN  24 Aralık Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, 24 Aralık Atatürk İlkokulu ve Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu' nu ziyaret etti.
       Okul birimlerinde incelemelerde bulunan İl Müdürü Alpaslan, yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Uzaktan eğitim çalışmaları ve pandemi sürecinde alınan önlemler hakkında okul idaresinden bilgi alan İl Müdürü Alpaslan, eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili okul idaresi ve öğretmenlerle görüşmeler yaptıktan sonra sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı temennisinde bulundu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku