Güncel

İl Müdürü Bulut'a, Sağlık-Sen'den ziyaret

İl Müdürü Bulut'a, Sağlık-Sen'den ziyaret

6 Kasım 2019 07:50
-A

+A


Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi, Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut'a ziyarette bulundu.
Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkan, Başkan Yardımcısı ve İşyeri Temsilcileri ile İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut'u ziyaret etti. Kırşehir Sağlık-Sen Şubesi,  İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut'u ziyaret ederek sağlık çalışanlarının çalışma şartları ve gerçekleşecek ihaleler hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Bulut, sendika yöneticilerinin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, amaçlarının arzu edinilen sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmak olduğunu, hizmet yolunda üstlendikleri yöneticilik görevinde Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan'a başarılar dilerken halka en iyi hizmeti vereceğini umduklarını söyledi.
 Kırşehir Sağlık Sen-Şube Başkanı Yasin Yücesan gerçekleşen ziyaret için ", Sağlık-Sen Kırşehir Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkan, Başkan Yardımcısı ve İşyeri Temsilcilerimiz ile İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT’u ziyaret ettik.
Ziyaretimiz gündemdeki konularımız olan banka promosyonları, hastane yemek ihalesinin yenileneceği ve sağlık çalışanlarının çalışma şartları konularında fikir alışverişinde bulunuldu."dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku