Güncel

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE TIP BAYRAMI KUTLANDI

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE TIP BAYRAMI KUTLANDI

16 Mart 2021 13:44
-A

+A

        Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde bu kutsal saygın ve onurlu mesleği büyük fedakarlıklarla yerine getiren en zor şartlarda bile özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın 14 mart tıp bayramı Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğünce kutlandı.
        İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcıları Dr. Sadettin Doğangün, Dr. Deniz Torun, Ertan Yıldız, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve İşyeri Temsilcilerinin de katılımıyla sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramları kutlandı. Etkinlikte sağlık çalışanlarını temsilen görevli hekimlere çiçek takdim edilerek tüm sağlık çalışanlarına ikramlarda bulunuldu.
İl Sağlık Müdürü Dr. Ali BULUT; "14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN"
       İl Sağlık Müdürü Dr. Ali BULUT, sağlık çalışanlarının günün kutladı. İl Sağlık Müdürü Bulut yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti:
          "İnsan sağlığının korunması, sağlık hizmetlerinin aksamadan vatandaşlara sunulması kutsal bir vazifedir. Bu vazifeyi her koşulda büyük bir fedakârlık ve sevgiyle tüm sağlık çalışanlarımızın ortaya koyduğu çaba değer biçilemezdir.
          Koronavirüs salgını ile mücadele edilen şu günlerde, bu kutsal mesleğin icrasında vatandaşların sağlık sorunlarının çözümüne yönelik gösterilen insanüstü bu gayret bizim için iftihar sebebidir. Bir insanı kurtarmayı tüm insanlığı kurtarmak olarak gören, vatandaşlara hak ettikleri sağlık hizmetlerini en etkin şekilde sunmayı vazife bilen tüm sağlık çalışanları, vefayı hak etmektedirler.
          Bu duygu ve düşüncelerle başta Müdürlüğümüz bünyesinde olmak üzere yurdumuzun dört bir köşesinde görev yapan sağlık çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutluyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku