Güncel

İl Sağlık Müdürü Bulut ve yöneticilerden Hastaneye ziyaret

İl Sağlık Müdürü Bulut ve yöneticilerden  Hastaneye ziyaret

24 Ocak 2020 07:37
-A

+A

 

İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut ve İdareciler Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İncelemeler Yaptılar
Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut ve yöneticiler  Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, yenilenen sterilizasyon ünitesini ve yeni alınan tıbbî cihazları yerinde inceledi.
İl Müdürü Op. Dr. Ali Bulut'a, Sağlık Hizmetleri Başkanı  Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı  Yunus Dağ, Başkan Yardımcıları  Dr. Sadettin Doğangün ve Ertan Yıldız, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Başhekim Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Erol Erşekerci ve Dr. Halim Koçpınar, Hastane İdarî ve Malî Hizmetler Müdürü Ahmet Alan ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayça Atik eşlik etti.
Heyet ilk olarak baştan aşağı yenilenen ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak yapılan sterilizasyon ünitesi ve otoklav cihazında(cerrahî aletlerin temizlendiği ve sterilize edildiği alan ve cihaz) incelemelerde bulunurken, daha sonra nöroloji ile fizik tedavi ve rehabilitasyon servisleri için alınan EEG ve EMG cihazını, ameliyathaneye alınan anestezi cihazını ve kalp ve damar cerrahisi yoğun bakım için alınan transport ventilatörünü (sunî teneffüs cihazını) yerinde gördü. Hizmeti iyileştirmek adına yenilenmesi planlanan ameliyathane tavan lambaları yerinde incelendi. Ameliyathane ve yoğun bakım sorumluları ile istişarelerde bulunuldu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku