Güncel

İlçelerde Koronavirüs Denetimleri Devam Ediyor

İlçelerde  Koronavirüs Denetimleri Devam Ediyor

11 Eylül 2020 15:44
-A

+A

MUCUR'da Koronavirüsle mücadele kapsamında oluşturulan ekipler tarafından denetimler devam ediyor. Pazar yeri, çay ocağı, taksi durağı, lokanta, berber/kuaför gibi vatandaşın yoğun kullandığı yerler başta olmak üzere doğru maske kullanımı, hijyen ve sosyal mesafe konularında ekipler bilgilendirme yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen bugünkü uygulamalara Kaymakam Faruk Erdem ve ilgili Daire Amirleri de katıldı.

BOZTPE COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
  İçişleri Bakanlığı tarafından tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de kontrollü sosyal hayat döneminde "sağlık için, hepimiz için" parolası ile coronavirüs denetimi gerçekleştirildi.
        Kaymakam  Muhammed Berat BERDİBEK, İlçe Emniyet Amiri Cuma ERMAN, Daire Amirleri ve  merkez mahalle muhtarından kurulan  ekip ile  birlikte Coronavirüs ( Covid - 19) tedbirlerine yönelik yaptığı denetlemelerde özellikle vatandaşlarımızın  alışveriş yaptığı  her bir iş yerini titizlikle denetleyerek, çalışanların ve vatandaşların maske takması ve sosyal mesafe kuralına uyulması yönünde uyması gereken kuralların bilgilendirmesini yaptı.
KAMAN'DA PANDEMİYLE MÜCADELE
İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde, vatandaşlarımıza salgınla mücadelede maske- mesafe- hijyen kurallarına uymanın önemini hatırlatmak için İlçe Kaymakamı, Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı bugün sahadaydı. Bu kapsamda, Çağırkan köyü, Kurancılı Beldesi ve İlçe merkezindeki denetimlere bizzat iştirak eden Kaymakam Özcan, özellikle maske takmanın gerekliliğine vurgu yaptı.
  AKPINAR'DA "Sağlık İçin Hepimiz İçin" COVİD-19 Denetimleri Devam Ediyor.
      İlçemizde Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında İlçe Kaymakamı Furkan KORKUSUZ başkanlığında İlçe Jandarma Komutanı Mehmet ÖZKIRAN, İlçe Emniyet Amiri V. Haydar GÜLÇİMEN ‘inde katılımıyla içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan "Maske, Mesafe ve Temizlik” kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması, salgınla mücadele başarısının artırılması için tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yürütülen Korona virüs önlemleri ile ilgili denetimler yapıldı.
AKÇAKENT'TE COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA DENETİMLER DEVAM EDİYOR
  İçişleri Bakanlığı tarafından tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de kontrollü sosyal hayat döneminde "sağlık için, hepimiz için" parolası ile Koronavirüs denetimi gerçekleştirildi.
        İlçe Salgın Denetim Ekipleri Koronavirüs ( Covid - 19) tedbirlerine yönelik yaptığı denetlemelerde özellikle vatandaşlarımızın  alışveriş yaptığı  her bir iş yerini titizlikle denetleyerek, çalışanların ve vatandaşların maske takması ve sosyal mesafe kuralına uyulması yönünde uyması gereken kuralların bilgilendirmesini yaptı.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku