Güncel

İlçelerde Covid-19 Denetimleri Yapıldı

İlçelerde Covid-19 Denetimleri Yapıldı

7 Ağustos 2020 16:29
-A

+A

Kırşehir'in ilçelerinde, İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimleri gerçekleştirildi.

 
AKPINAR Kaymakamı Furkan KORKUSUZ Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Denetimlerde Bulundu.
İçişleri Bakanlığınca 81 İl Valiliğine "Kovid-19 tedbirleri" kapsamında gönderilen genelge doğrultusunda İçişleri Bakanlığımızın talimatında belirtilen "SAĞLIK HEPİMİZ İÇİN" mottosu ile tüm Türkiye genelinde gerçekleştirilen denetimler çerçevesinde Kaymakamımız Sayın Furkan KORKUSUZ Başkanlığında, ilçemizde market, kıraathane, berber, kuaför, lokanta gibi işyeri ve yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Furkan KORKUSUZ, korona virüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirmede bulundu.
MUCUR  Kaymakamı Faruk Erdem Başkanlığında en kapsamlı Koronavirüs denetimi gerçekleştirildi.
İçişleri Bakanlığı tarafından bugün tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de kontrollü sosyal hayat döneminde "sağlık için, hepimiz için" parolası ile en kapsamlı koronavirüs denetimi gerçekleştirildi. Oluşturulan ekiplerin ilçe genelinde yaptığı denetimlerin yanı sıra; Kaymakam Faruk Erdem, Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İlçe Jandarma Komutan V. Uğur Polat, İlçe Emniyet Müdür V. Ömer Kördemir, İlçe Müftüsü Mehmet Ali Dilek ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Yelda Öztürk ile birlikte ilçe pazar yeri ile bazı kamuya açık alanlarda denetlemelere katıldı.
 KAMAN'da PANDEMİ İLE MÜCADELE
İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda, Kaymakam Şükrü Özcan, Belediye Başkanı Necati Çolak, Meslek Odası Başkanları ile kurum amirleri pandemi ile mücadele kapsamında denetimlerde bulunmak üzere sahadalardı.
Bu kapsamda, market, kıraathane, berber, kuaför, lokanta gibi işyeri ve yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Özcan, korona virüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda bilinçlendirmeye yönelik güncel bilgilendirmelerde bulundu.
Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının insan ve toplum sağlığı için önemine dikkat çeken Kaymakam Özcan, belirlenen eksikliklerle ilgili olarak da uyarılarda bulundu.
 
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku