Güncel

İlimizde asfalt çalışmaları artarak devam ediyor

İlimizde asfalt çalışmaları artarak devam ediyor

29 Temmuz 2021 15:14
-A

+A

      Kırşehir Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sıcak asfalt yapılması projesi kapsamında çalışmalar sürüyor.
Burada Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerince bir süredir devam eden altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaya kaldırımı yapımına ilişkin çalışmalar başlatıldı. Yaya kaldırımlarının yapımı ile birlikte sıcak asfalt dökümüne geçilirken çalışmaları Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu çalışmalara ilişkin birim müdürlerinden bilgiler aldı.
     Gerek altyapı gerekse de üstyapı çalışmalarının şehrin tüm mahallelerinde yapılan çalışma programı çerçevesinde süreceğini kaydeden Başkan Ekicioğlu, yapılacak olan yatırımlarla şehrin modern bir altyapı ve üstyapıya kavuşacağını kaydetti.
Kırşehir Belediyesi modern fiziki altyapıyı oluşturmak ve vatandaşların yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla mahallelerde asfalt ve bordür çalışmalarına devam ediyor.
Belediye, şehir merkezinde yapılan çalışmaların yanı sıra mahallelerde de şehir merkezi standartlarını yakalamak amacıyla yol ve kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor.
        İlimizde daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekipler, ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda bulunan yollarda yenileme ile asfalt kaplama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Kırşehir Belediyesi, modern fiziki altyapıyı oluşturmak ve vatandaşların yaşam kalitesine katkı sağlamak amacıyla başlattığı asfaltlama çalışmalarının yanı sıra kumlama, parke, bordür ve sathi kaplama çalışmalarını sezon boyunca sürdürecek.
Belediye ekipleri, mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Ekicioğlu, çalışanlarla da bir süre sohbet etti.
      Başkan Ekicioğlu, “Ekiplerimiz, caddemizin yol sorununu çözmek için çalışmalara başladı. Planlamalarımız dahilinde, bütün mahallelerimize hizmet götürmeye devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku