Güncel

İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Av. Salih Çetinkaya Sanayi Esnafıyla bir araya geldi

İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz

23 Mayıs 2015 07:15
-A

+A

Bugüne kadar koalisyon hükümetleri Türkiye’mizi hep geriye götürmüştür. 12 yıllık AK Parti iktidarında yapılan icraatlar ile bu güzelim ülkemiz çağ atladı.  Bunu en iyi siz sanayi esnafı bilir. Yedek parça bulamıyordunuz. Şimdi açıyorsunuz interneti veriyorsunuz siparişi. Ertesi gün elinizde. Esnafımızı destekleyici hibeler, faizsiz krediler ile sizleri rahatlatmaya çalışıyoruz. Proje üretenlere daha çok destek veriliyor. Her zaman diyoruz. Birileri konuşur Ak Parti yapar.
Bir ülkede istikrar varsa esnafında yüzü güler halkında. İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz. İşte AK Kadroların iktidarı döneminde Sanayicimizde bu kalkınmaya ve gelişmeye ortak olmuşlardır. Sizin koalisyon hükümetleri döneminde neler çektiğinizi çok iyi biliyoruz. Yine o eski günlere dönmek istemiyorsak, sanayi esnafımız 7 Haziran’da istikrardan yana olacak. İnşallah hep birlikte bu güzel ülkemizi ve Kırşehir’imizi sizinle daha ileriye götüreceğiz. Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz.
Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya’nın Kılıçözü Sanayi Sitesi ziyaretinde ilginç bir olay yaşandı.
Bir esnafın elini sıkmak isteyen Çetinkaya’ya ellerinin kirli olduğunu belirterek karşılık vermeyen esnafa; bu el sıkılmayacakta hangi el sıkılacak diyen Çetinkaya “Biz bu eli sıkmayacağız da kimin elini sıkacağız. Bu ellerle çalışıp çoluğunun çocuğunun rızkını kazanacaksın ben de o elleri sıkmadan ziyaret yapacağım. Yok böyle bir şey. Bu el kirli değil bu el emeğin göstergesi. Ver kardeşim elini” diyerek sarılması takdir topladı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku