Güncel

İYİ Parti Mucur İlçe Başkanı Ali Aydemir Seçildi

  İYİ Parti Mucur İlçe Başkanı Ali Aydemir Seçildi

11 Mart 2020 11:05
-A

+A


Geçtiğimiz Cumartesi günü İYİ Parti Mucur İlçe teşkilatı 2. Olağan genel kurul toplantısını yapıldı. Tek aday olarak seçime giren Ali Aydemir geçici olarak sürdürdüğü Başkanlık görevinde asil olarak seçildi. Aydemir 3 yıl süreyle İYİ Parti Mucur İlçe Başkanı olarak görev yapacak. 
Aldığı görevin önemini ve zorluğunu dile getiren Ali Aydemir; “Ülkemizde ki sistemin gereği partiler kanununda belirlenen kıstaslara göre ülkeye ve halkımıza hizmet etme yarışında İyi Parti saflarında hizmeti bir görev bildiğini belirtmekte ve Türk Milletinin, Cumhuriyetin, Atatürk İlkelerinin yolunda çaba göstereceğim.” dedi.
Ayrıca Aydemir, Kavga değil, kucaklaşmayı, sıkıntılar değil, huzur ve refahı, haksızlıklarla, yolsuzluklarla ve adaletsizliklerle mücadeleyi her alanda sürdüreceğini belirtirken birliğin, beraberliğin, hoş görünün, kardeşliğin hüküm sürmesini, küslüğün terk edilmesi, siyasi partilerle iyi diyalogların kurulmasını, vatan, millet ve bayrak konularında aynı görüşü paylaşanların bu ülke için birlikte, omuz omuza çaba göstermelerini beklemekteyiz.” diye belirtti.
Aydemir,” Mucur'umuz için, ülkemiz için yapılacak her olumlu işte var olduğumuzu göstermeliyiz. Geçmişten bu güne kadar siyasi partilerin birbirlerine soğuk bakmaları, liderlerin ve sorumluların yanlış, kin ve nefret dolu konuşmaları, seviyeyi düşürmeleri, gerginliğe ve küskünlüğe sebep olmaktadır. Ülkemiz ve yeni nesiller zararlarını görmektedir. Aynı ilçede yaşayıp, acı ve mutlu günlerinde birbirlerini ziyaret eden, aynı davada yıllarca mücadele verenler; davet edildikleri toplantıya iştirak etmeleri etik olacaktı. Kongreye ilçemizde ki tüm parti başkanlarını kongremize davet ettiğim halde CHP İlçe Başkanı Mesut Ay, AK Parti ile Saadet Partisi İlçe Başkanı Arif Ateş parti binamıza teşrif etmişlerdir.
“Hizmet edeceksek; birlik olmalıyız.”
Ayrıca Aydemir sözlerine söyle devam etti, ”Geleceğini söyleyen AK Parti İlçe Başkanı ve MHP İlçe Bakanlarının gelmeyişi bizleri üzmüştür. Neyi paylaşamıyoruz? Bu inatlaşma ve kırgınlık neyi değiştirecek? Kendilerini haklı görüp, başkalarını yermekle, suçlamakla bir yere varılmaz.
                Hizmet edeceksek; birlik olmalıyız. Siyasi liderlerin kayıkçı kavgalarını üzülerek seyrediyoruz. "Bölüşürsek, tok oluruz. Bölünürsek, yok oluruz." Mucur'da hizmet yürüsün. Herkes, elini taşın altına sürsün. Bir zamanlar birbirlerine en ağır hakaretleri yapanlar; bir zaman geliyor, ballı, kaymaklı oluyorlar. Makam ve rant insanları çok çabuk değiştirebiliyor.
                Mucur İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu olarak, herkese kapımız açıktır. Yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Üye olmak isteyenleri bağrımıza basacağız. Herkes hata yapabilir. Önemli olan hatları kabul edip düzetme ve özür dileme metodunu uygulamalıdır.” dedi
               
MUCUR İYİ PARTİ İLÇE YENİ YÖNETİM KURULU:
1-            Ali AYDEMİR         - EMEKLİ EĞİT.,ŞAİR,YAZAR,ARAŞ. GAZETECİ
2-            Kemal UYSAL                  - EMEKLİ POLİS
3-            Tuncay Uysal ÖCALAN    - EV HANIMI
4-            Necmi SAYLAM               -     ESNAF
5-            Durmuş GÜRBÜZ         -     ÇİFTÇİ
6-            Hakverdi ŞAHİN           -     ESNAF
7-            Aşır KAYAOĞLU        -     EMEKLİ MEMUR
8-            Ümit UYSAL                -      EVHANIMI
9-            Mehmet YALÇINKAYA -    EMEKLİ SUBAY
10-         Nurettin KARAKAYA      -    EMEKLİ SUBAY
 
                              
               
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku