Güncel

İyi Partili Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

İyi Partili Belediye Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

8 Nisan 2019 07:03
-A

+A

 

Kırşehir Belediye Meclisinin İYİ Partili üyeleri mazbatalarını İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen ve Merkez İlçe Başkanı Yaşar Nuransoy’ dan aldı.
Millet İttifakı içerisinde Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden seçime giren ve belediye meclisi üyeliğine seçilen Nuri Araz, Alaattin Tatlı, Aysel Uzun ve Şahap İlker Koca İYİ Partiye geçerek belediye meclisinde parti olarak gruplarını oluşturdu.
İYİ Parti olarak baştan beri Kırşehir’ in lehine olacak her işi yapacağına inandıkları Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’ na destek vermeye devam edeceklerini söyleyen İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ; “ Belediye meclis üyelerine görevleri ile ilgili halkımıza en iyi hizmeti vermek ve halkımızın büyük hizmet beklentisi olan Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’na yardımcı olabilmek için gerekli olan alt yapımızı oluşturmak için meclis üyelerimize parti olarak eğitim veriyoruz. Başta Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ve belediye başkan yardımcılarımız Asaf Kayaoğlu ve Nuri Araz olmak üzere tüm meclis üyelerimize büyük sorumluluk düşüyor. Allah yardımcıları olsun. Bizlerde İYİ Parti ve Kırşehirli olarak her zaman yanlarındayız. ” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku