Güncel

İYİ PARTİLİ KADILAR KAHVALTILI TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİLER.

İYİ PARTİLİ KADILAR KAHVALTILI TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİLER.

7 Temmuz 2021 13:43
-A

+A

İyi  Parti Kırşehir teşkilat  üye  kadınlar  ile yakınlarda üye olan kadınlar ve misafirlerin katıldığı  kalabalık bir topluluk ile kahvaltılı toplantı düzenlendi. İyi Partinin kadın üyeler konusunda da atağa kalktığı ve bir çok yeni üye kazandığı gözlendi.
İyi Parti Kırşehir Teşkilatı Kadın Politikaları Başkanlığınca organize edilen kahvaltıya  ittifak ortakları  Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcıları eşleriyle katıldılar, hoş geldiniz konuşması yapan Kadın Politikaları Başkanı Aysel Uzun katılımlardan dolayı teşekkür ederek  “ Bu gün burada eski ve yeni üyelerin tanışmasını sağlamak ve yeni çalışmaları hep birlikte planlamak için böyle bir organizasyon düzenledik çünkü biz  yeni  olmamıza rağmen büyük bir aileyiz. Önerilerinize ve çalışmalarınıza her zaman ihtiyacımız vardır. “ dedi.
İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen yaptığı konuşma da   “ Kırşehir’in ve ülkemizin sizlere ihtiyacı var, gelecek nesillerimizin çok daha iyi günlerde yaşayabilmesi  sürekli yanlışlar yapan  bu iktidarın  bir an önce gitmesi  İYİ’ ler iktidarıyla olacaktır. Sizin yapacağınız çalışmalar kötü gidişe dur diyeceği gibi  bu ülkenin imkanlarının yanlış kullanılmasına engel olacak ve geleceğimiz daha refah, daha güvende olacaktır. “  dedi.
Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener toplantıya telefonla canlı bağlanarak katılımcıları selamladı ve  teşkilata teşekkür etti. Daha sonra  Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu da katılımcılara selamlama konuşmalarıyla hitap ettiler.
Güzel bir hava da geçen  toplantı sohbet ve yeni çalışmalar için yapılan planlama ile devam etti.  Tekrar görüşmek dilekleriyle İYİ Kadınlar  toplantısı sona erdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku