Güncel

İYİ PARTİLİ KADINLAR ,YARDIM SEVENLER DERNEĞİNE YARDIM AMAÇLI KAHVALTI DÜZENLEDİ

İYİ PARTİLİ KADINLAR ,YARDIM SEVENLER DERNEĞİNE YARDIM AMAÇLI KAHVALTI DÜZENLEDİ

13 Kasım 2021 14:06
-A

+A

        Dernek üyelerinin özverili çalışmaları sonucunda elde ettikleri gelirleri başta eğitim olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırarak hayır işlerinde bulunmaya devam ediyor. “Yardım Sevenler Derneği üyeleri, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de çok önemli işler gerçekleştiriyorlar. Hayırseverlerin katkılarının yanı sıra dernek üyelerimizin kendi el emekleri ürünler ile gelir elde etmek için büyük emek harcayarak koşul gözetmeksizin  öğrencilere destek sağlıyor.
        İyi Partili kadınlar ,yardım sevenler derneğine yardım amaçlı zaman zaman  gelip  kahvaltı  düzenliyor ve sadece partililer olmaksızın  esnaf ve vatandaşlara  ikramda bulunup gönüllerde yaşatılan güzellikler ile yardım sevenlere  yardım amaçlı destek  umut eli uzatıldı.
       Ahi Çarşısı yanındaki Kadın Emek Pazarı’nda çığırtma yapıp dağıtan kadınlar, elde edilen gelirle de öğrencilere burs parası topluyor.
Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, yazın Kadın Emek Pazarı’nda kışın ise Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın yardımıyla temin ettikleri dernek evinde hayır çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Büyüksaraçoğlu ,Yöresel Çığırtmayı hayır çığırtmasına döndürdük. Gönüllü kadınlarımız hayır çığırtmalarını hazırlıyor. Bizler de hayır işlerini çoğaltarak bütün yaz boyu çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
       20 Yıldır gönüllü başkanlık yapan ve aldığı parayı da gönüllü olarak bağışlayan Saraçoğlu, "Hiçbir karşılık beklemeden gönüllülük esası ile kazancın masraflar dışında kalan kısmını bağışlayarak Kırşehir’e gelen öğrencilere burs imkanı olarak sunuyoruz. Dernekte de hiçbir ücret almadan çalışıyorum. Bağış yaptığımız para üniversitede okuyan öğrencilerimize burs olarak aktarılıyor."diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku