Güncel

Jandarma Teşkilatı 180. Yaşında

Jandarma Teşkilatı 180. Yaşında

14 Haziran 2019 07:01
-A

+A

 

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. Yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, jandarma teşkilatının 180 yıldır bu vatana ve millete hizmet ettiğini, bundan sonra da aynı anlayışla hizmete devam edeceğini söyledi.
Milletimizin huzur ve güvenliği için kurulduğu günden bugüne üstün hizmet anlayışıyla görev yapan jandarma teşkilatının 180. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali İbrahim Akın, “Jandarma teşkilatımızın tarihi başarılarla doludur. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve kamu düzeninin sağlanmasında önemli hizmetleri olan teşkilatımızın milletimizin gözünde yeri çok farklıdır. Bu vesileyle, tekrar Jandarma teşkilatımızın kuruluşunun 180. Yılını kutluyorum.” dedi.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran da  Vali Akın’a faaliyetleri hakkında bilgiler vererek teşekkür etti ve tören davetiyesini sundu.
Ziyaret, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. kuruluş yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali İbrahim Akın’a  bilgiler verilmesi ile sona erdi. 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku