Güncel

KAEÜ Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında Tanıtıldı

KAEÜ Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında Tanıtıldı

23 Kasım 2019 07:40
-A

+A


İnsan odaklı eğitim anlayışına sahip ve tercih edilirliği yüksek olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Ankara’da aday öğrencilerle buluştu.  Birçok bilimsel çalışma ve projeyle adından söz ettiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, 14–15 Kasım 2019 tarihlerinde Anfa Altınpark Fuar ve Kongre Merkezindeki Eğitim ve Kariyer Fuarında tanıtıldı. Üniversitenin Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği koordinesinde gerçekleşen tanıtım etkinliğine öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.
Her geçen gün akademik ve fiziki anlamda büyüyen üniversitede var olan ve yeni açılan bölümler, yapılan bilimsel, sosyal ve kültürel faaliyetler etkinliğe katılan öğrencilere anlatıldı. Yüksek lisans ve doktora bölümleri, yurt ve burs imkânları, değişim programları hakkında da bilgilerin verildiği tanıtım fuarında gelecek planları yapan öğrencilere çeşitli hediyeler ve üniversitemizi tanıtıcı materyaller verildi.
Yoğun katılımın olduğu Ankara Eğitim ve Kariyer Fuarında, öğrencilerini geleceğe hazırlarken farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin sunduğu imkanlar aday öğrencilere anlatıldı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler, üniversiteyi tercih listelerine ekleyeceklerini söylediler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku