Güncel

KAEÜ'den Bölgesel Kalkınmaya Destek

KAEÜ'den Bölgesel Kalkınmaya Destek

6 Eylül 2019 08:02
-A

+A

Bölgesel kalkınma konusunda her türlü iş birliğine açık olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Doğal Kaz, Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ile beraberindekileri makamında kabul etti. 4 Eylül 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Kırşehir'in gelişimine katkı sağlaması planlanan tesisin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Doğal Kaz, Ördek ve Tavşan Yetiştiriciliği Entegre Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik, tesis hakkında Kırşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya bilgiler vererek üniversite ile iş birliği içinde çalışmak istediklerini ve Kırşehir’de istihdam alanlarını geliştirmek için çaba gösterdiklerini söyledi.
Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite olarak şehrin istihdamına katkı sağlayacak her projeye destek vermeye çalıştıklarını belirterek üniversiteyi şehrin ihtiyacını gözeten ve sektörel olarak iş kollarını güçlendiren bir yapı olarak tanımlamak gerektiğini anlattı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak şehrin gelişimi için her türlü iş birliğine açık olduklarını kaydeden Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nurettin Çelik ve beraberindekilere teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku