Güncel

KAEÜ Kahramanmaraşlı Öğrencilerle Buluştu

KAEÜ Kahramanmaraşlı Öğrencilerle Buluştu

2 Kasım 2019 07:46
-A

+A


Bilimsel üretime katkı sağlayan, pilot projeleriyle şehrin ve bölgenin kalkınmasına destek veren, insan odaklı eğitim anlayışına sahip Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi gittiği her ilde ilgi görmeye devam ediyor. Birçok bilimsel çalışmayla adından söz ettiren Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, 24 Ekim 2019 tarihinde Kahramanmaraş Üniversite Tercih Günlerinde öğrencilerle bir araya geldi.
Her geçen gün fiziki olarak büyüyen, yürüttüğü projelerle örnek olan, bilimsel üretimi şehrin ve bölgenin hizmetine sunan üniversite yaptığı çalışmaların detaylarını öğrencilerle paylaştı. Yeni açılan bölümler, yürütülen projeler, yapılan bilimsel, sosyal ve sportif faaliyetler personelleri vasıtasıyla etkinliğe gelen öğrencilere anlatıldı. Şehrin ve üniversitenin imkânları ve konumu, Erasmus – Mevlana – Farabi gibi değişim programları, yurt ve burs imkânları hakkında bilgiler verildi. Gelecek ve kariyer planlaması yapma aşamasındaki gençlere rehberlik eden personeller standa gelen bütün öğrencilere üniversiteyi tanıtıcı materyaller ve çeşitli hediyeler verdi.
Üniversiteyi ve şehri yakından tanıma fırsatı bulan gençler, tanıtım stantdan faydalandıklarını ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini tercih listelerinde değerlendireceklerini söylediler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku