Güncel

KAEÜ ve Kırşehir PTT sözleşme imzaladı

KAEÜ ve Kırşehir PTT sözleşme imzaladı

10 Ocak 2020 07:10
-A

+A


            Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir PTT arasında kargo anlaşması imzalandı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve PTT arasında imzalanan APS Kurye ve Kargo Taşıma–Teslim Sözleşmesi kapsamında akademik ve idari personel ile öğrencilerin gönderileri Türkiye’nin her yerinden indirimli olarak gönderilecektir. Kargo ücretleri peşin ödenmesi koşuluyla ilgili kişilerden tahsil edilecek ve bu kabuller 901979092 müşteri numarası ile gerçekleştirilecektir. PTT ile üniversite arasında yapılan bu anlaşmanın yıl sonuna kadar geçerli olacağı bildirildi.
            Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi konu ile şu bilgileri aktardı: "Üniversitemiz Rektörlüğü ile Kırşehir PTT arasında; Kırşehir Ahi Evran Üniversitemizin akademik, idari personelimiz  ve öğrencilerimizin APS Kurye, Posta Kargosu ve/veya Kargo gönderilerin kabulü, taşınması ve alıcılarına teslim edilmesi ile ilgili, PTT ücret tarifesi konusunda bir sözleşme imzalandı.
Üniversitemizde görevli tüm akademik, idari personelimiz ile öğrencilerimiz bu sözleşmeden yararlanabilecek ve sözleşme süresinin yıl sonuna kadar sürecek.
Belirtilen hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilecek personel ve öğrencilerimizin başvuru anında kurum kimlik kartını ve 901979092 olan Müşteri Numarasını Türkiye’nin her yerinden ibraz etmeleri gerekmektedir.
            Sözleşme kapsamında Üniversitemiz personeli ve öğrencileri, kendileri için tanımlanan müşteri numarası ile Kırşehir ve ilçelerindeki PTT şubelerinden gönderilmek kaydıyla, bireysel kargo gönderilerini, personel ve öğrenci kimlik kartlarını göstermek suretiyle indirimden faydalanabilecektir."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku