Güncel

KAMANLI'LAR BAŞKAN BAHÇECİ'Yİ BAĞRINA BASTI

KAMANLI'LAR BAŞKAN BAHÇECİ'Yİ BAĞRINA BASTI

25 Şubat 2019 07:08
-A

+A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kamanlılar Derneğini ziyaret ederek  Kamanlı vatandaşlara 10 yıldır Belediye Başkanlığı döneminde  yaptığı ve yapacağı hizmetleri vatandaşlara aktardı. Kamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Aydındurmuş ve kalabalık vatandaşların  katılımıyla gerçekleşen ziyarette konuşan  Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Değerli hemşerilerim beni sıcak bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ederim .Önümüzde yerel bir seçim var 31 Mart’ta inşallah sandık başına gidip Kırşehir’imizi  5 yıllığına emanet edeceğimiz belediye başkanımızı belirleyeceğiz. Öncelikle bizlerde Kırşehir’in bir evladıyız bir parçasıyız Kırşehir için güzel ve iyi olan her şey aynı zamanda bizim içinde iyi ve güzeldir ”dedi.
            Bahçeci ;Kırşehir’imiz en verimli bir şekilde geçirerek neticesinde de de kalkınma süreci  artarak devam etmesi en büyük arzumuzdur. Demokrasi gereği herkes gelecek bütün adaylar halk ile buluşacak ve  kendini anlatacak bu güzel bir şey yol haritamızı ve rotamızı buna göre çizmiş olacağız. 10 yıldır güzel şehrimize ve sizlere hizmette bulundum sizleri temsil ediyoruz asla bundan taviz vermeden hem işimizi iyi bir şekilde yapmaya hem de sizlerin içinde olmaya  ve belediye kapımızın da her daim  sizlere açık olmayı da ortaya koyarak siyaset anlayışı noktasında da
 Türkiye ‘de olduğu gibi de şehrimiz de de yenilik getirmeye gayret ettik.Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kamanlılar derneğinde vatandaşlara seslenirken “rotasını halkın çizmediği siyasetçiler gemiyi karaya oturtturmaya  mahkumdur”. Bizim en büyük başarımız rotamızın halkın çizmesidir yıllardır başarılı olamayan siyasetçilere bakın onlarda halkın gündeminde uzak kaldıkları için halk onları takdir etmemiştir dedi. Bizlerde buna göre benim halkım ne istiyor Kırşehir için neler yapabilirde başarıya ulaşırız diye 10 yıldır canla başla çalıştık diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci amacımız hiçbir zaman makam olmadı dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ;10 yıl boyu yapmış olduğu hizmetten Türkiye’nin örnek şehir haline getirildi. Daha önce gelen belediye başkanları hiçbir zaman alt yapıya önem vermemiş ve her gelen yüzeyden çalışmalar yaparak hizmet etmiş bizler ne yaptık  sorunu kökten halledip ilk alt yapıyı sağlamlaştırdık. Şuanda Kırşehir’de çöpten elektrik üretiyoruz ve bunlar görmezden gelinecek bir hizmet değildir dedi.
Kırşehir’de  hizmet yapar iken bir an olsun kendi kolaylığımıza kaçmaksızın şehrimiz  için ne gerekiyor ise her daim bir fazlasını yapmak için çabaladık .Kırşehir için tam 830 milyon  harcama yapıldı bunun 450 milyonunu hükümetten hibe olarak aldık bunların hiç mi kıymeti yok dedi.
            öte yandan Kamanlı hemşehrilerimizin  Başkan Yaşar Bahçeci'ye sıcak ilgi göstermesi gözden kaçmadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku