Güncel

Karakaya'dan, Rektör Çiftçiye ziyaret

Karakaya'dan, Rektör Çiftçiye ziyaret

8 Kasım 2021 15:02
-A

+A

     Rektör Karakaya, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
     Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı iken Çankırı Karatekin Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Harun Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü makamında gerçekleşen ziyarette her iki üniversitenin genel durumu görüşüldü.
Üniversitelerin istikbalimiz olan gençlerin hayata atılmaya başladıkları eğitim yuvaları olduğunu kaydeden Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitelerin hayata hazırladığı gençlerle birlikte ilinde ve bölgesinde faaliyet halinde olması gerektiğine inandığını kaydetti. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin de bu anlamda aktif olduğunu ve projeler ürettiğini anlatan Rektör Karakaya, üniversite olarak ülkemiz yükseköğretimine yön veren İç Anadolu Bölgesindeki üniversitelerden biri olduklarını söyledi.
       Çankırı Karatekin Üniversitesinin de İç Anadolu Bölgesinde gelişerek büyüyen bir üniversite olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Harun Çiftçi’ye hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku