Güncel

Karayolları Kış Aylarına Hazır

Karayolları Kış Aylarına Hazır

10 Aralık 2018 07:44
-A

+A

 

Karayolları Kırşehir 61. Şube Şefliğini ziyaret eden Vali  İbrahim Akın, Karayolları teşkilatının kış aylarına hazırlıklı olduğunu söyledi.
Kış mevsiminin kazasız ve sıkıntısız atlatılması için alınan tedbirleri yerinde gören İbrahim Akın, vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için Karayollarımızca önlemlerin en üst seviyede alındığını söyledi.
Kış aylarında, vatandaşlarımızın ulaşım ve seyahatlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak adına alınan tedbirleri ilgili kurumlarca yakından takip ettiklerini belirten Sayın Valimiz, “Herkesin bildiği gibi kış mevsimine girmiş bulunmaktayız. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Soğuk ve sert geçeceğini düşündüğümüz kış şartları için Karayolları Kırşehir Şefliği gereken tedbirleri almış durumda. Bugün de, çetin geçecek olan kış aylarının kazasız, belasız geçmesi için kurban kestik. Her zaman olduğu gibi bu kış da Karayollarımızın vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına yürütülen çalışmalarda titiz davranacaklarına inanıyor ve tüm personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Ardından, Karayolları Şube Şefi Erkan Kılıç’ın ilimiz genelinde karayollarında yürütülen çalışmalar hakkında Valimiz Sayın İbrahim Akın’a sunum şeklinde brifing verdiği programa Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Baylar, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve karayolları çalışanları da katıldı.
Ziyaret programı, kış mevsiminin sorunsuz atlatılması için dualar eşliğinde kurban kesilmesi ile sona erdi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku