Güncel

Karayolları Yeni Binasına Taşındı

Karayolları Yeni Binasına Taşındı

26 Aralık 2019 07:14
-A

+A

 

Vali İbrahim Akın, Karayolları 61. Kırşehir Şube Şefliği’nin yapımı tamamlanan hizmet binasında incelemelerde bulundu.
Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, Karayolu ulaşımının sorunsuz sağlanması için çalışan Karayolları Şefliğinin daha modern bir binada hizmet vermeye başladığını söyledi.
İçinde bulunduğumuz kış şartlarında vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için gereken önlemleri aldıklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Bilindiği gibi, Karayolları 61. Kırşehir Şube Şefliği, Kayseri-Ankara yolu üzerinde yer alan bir binada hizmet vermekteydi. Şefliğimiz bundan sonra, yapımı tamamlanan yeni binasında hizmetlerine devam edecektir. Kurum çalışanlarımıza yeni hizmet binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın yolculuklarını güvenli bir şekilde tamamlamaları için görev alanına göre Karayolları teşkilatımız ve ilgili kurumlarca her türlü tedbiri almış bulunuyoruz. Kış aylarında, vatandaşlarımızın ulaşım ve seyahatlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak adına alınan bu tedbirlerin icrasını da yakından takip ediyoruz.” dedi.
Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş da konuşmasında ilimizde yürütülen karayolları çalışmaları ve kış mevsimi nedeniyle alınan tedbirler hakkında teknik bilgiler verdi.
Sayın Valimizin programı, Karayolları 61. Kırşehir Şube Şefliği’nin yeni hizmet binasında incelemelerde bulunması ile sona erdi.
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku