Güncel

KAYIP ÇOCUKLAR KIRŞEHİR'DEMİ?

KAYIP ÇOCUKLAR KIRŞEHİR'DEMİ?

1 Şubat 2019 07:58
-A

+A


Ekranların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in adı Türkiye sınırlarının dışına çıktı. Hollandalı Danıelle Van Der Plıgt, 8 ve 9 yaşlarındaki çocuklarını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu.
            Hollandalı Danıelle Van Der Plıgt,çocuklarını babaları Kırşehir'li Ali Korkmaz'ın kaçırdığı iddia ediyor. Danıelle Van Der Plıgt,2001 yılında Almanya'da yaşayan Kırşehirli Ali Korkmaz ile tanıştı. Çiftin daha sonra ise Semiha ve Zeliha adında 2 kızı oldu.
Hollandalı anne ve çocukları Türkiye 3 haftalık bir tatil için geldi. Plıgt,tatilin bitmesine yakın artık babalarının dönmeyeceğini ve çocuklarını geri göndermeyeceğini söyledi.
3 HAFTALIK TATİL KABUS OLDU
Hollandalı anne Danıelle Van Der Plıgt, çocuklarının babası Ali Korkmaz'ın kendilerini bir hafta eve kapattığını ve tehditler ettiğini söyledi.
Tehditler sonucu Hollanda'ya dönen acılı anne Hollanda'ya döner dönmez çocukları için iade davası açtı. Acılı anne çocuklarını en son 1 Eylül 2018 yılında gördü. Hollanda'daki mahkeme ekim ayındaki duruşmada çocukların annelerine verilmesini istedi.
Bu karardan sonra Ali Bey ve çocuklardan haber alınamadı.
Öte yandan sosyal medyadan çocukların Kırşehir'de olduğu yönünde iddaların yer aldığı haberlerde görenlerin Müge Anlı'ya başvurulması yönünde paylaşımlar yapıldı

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku