Güncel

Kaymakam Çelik'ten, öğrencilere jest...

Kaymakam Çelik'ten, öğrencilere jest...

17 Şubat 2020 07:50
-A

+A

Kırşehir'de okul bünyesinde verilen eğitimlerle başarı seviyesinin daha yukarılara çıkması için gerekli çalışmalar ve kontroller yapılıyor. Eğitime verilen önemin sınavlara yansıdığı Kırşehir'de başarı oranı her geçen gün artıyor.
Mucur Kaymakamı Kaya Çelik 07 Haziran 2020’de yapılacak olan Lise Giriş Sınavında Kırşehir Fen Lisesini kazan öğrencilere bisiklet hediye edeceğini açıklayarak sınava katılan öğrencileri motive etmek için destek verdi.
07 Haziran 2020’de yapılacak olan Lise Giriş Sınavında Kırşehir Fen Lisesini kazan öğrencilere Kaymakam Kaya ÇELİK tarafından bisiklet hediye edilecek. Bu amaçla sınava girecek olan öğrencilerin motive edilmesine katkı sunmak ve çalışmalarının devamlılığını sağlamak amacıyla hediye bisiklet İlçe Şehit Öğretmen Hüseyin Aydemir Hürriyet Orta Okulunda sergilenmeye başlandı.
Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, "Öğrencilerimize başarılarına göre hediyeler vererek onların motive olmasına yardımcı olacağız. Lise Giriş Sınavında başarımızı daha üst seviyeye çıkarmak için eğitim anlamında her türlü katkı ve desteği öğrencilerimize sunacağız. Gerek okul bünyesinde gerekse diğer faaliyetlerde eğitim adına yaptığımız çalışmaları,  verilen eğitimleri en üst seviyeye çıkarmak için her türlü desteği vereceğiz" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku