Güncel

Kaymakam Erciyas’a veda yemeği düzenlendi

Kaymakam Erciyas’a veda yemeği düzenlendi

1 Haziran 2019 07:35
-A

+A


 
          Belediye Başkanı Hüseyin Takan Kaymakam Nurullah Cemil Erciyas’a Boztepe'den ayrılması münasebeti ile veda yemeği verdi.
          Yemeğe ilçe Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Duman, İlçe Emniyet Amir V. Cuma Erman, Daire Müdürleri, İl Genel Meclis Üyeleri, CHP ve AKP İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ile Kaymakamlık personeli  katıldı.
          Belediye Başkanı Hüseyin Takan yaptığı konuşmada; Kaymakam beyin ilçede kısa süre görev yapmasına rağmen, ilçe için yapılan  hizmetlerde emeğinin olduğunu belirterek  bundan sonraki yeni görevinde başarılar diledi.
         Kaman Kaymakamı Nurullah Cemil Erciyas yaptığı veda konuşmasında;  İlçede 8 ay süreyle görev yaptığını, Ozanlar diyarı Şirin Kırşehir’i  ve şirin İlçesi olan Boztepe’yi ve halkını çok sevdiğini, görev yaptığı süre boyunca kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içerisinde ilçeye hizmet etmeye çalıştığını, bu meslekte her yerde farklı şeyler öğrenip farklı dostluklar edineceğini ifade etti. Konuşmasının sonunda herkesten helallik dileyerek, veda yemeğini tertipleyen İlçe Belediye Başkanlığı’na, davete icabet eden herkese teşekkür etti.
          Kaymakam Erciyas’a; İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gürsel Seçilmiş ve İlçe Özel İdare Müdürü Hasan Koç günün anısına hediyeler takdim ettiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku