Güncel

Kaymakam Furkan Korkusuz’a hoş geldin ziyaretleri

Kaymakam Furkan Korkusuz’a hoş geldin ziyaretleri

13 Haziran 2019 07:13
-A

+A


Akpınar Kaymakamlığına atanan Furkan Korkusuz ilçedeki görevine başladı.
         11 Mart 2019 tarihinde Erzurum Valiliğinde 107. Dönem Kaymakam Adayı olarak göreve başlayan Furkan Korkusuz, İçişleri Bakanlığının 30.05.2019 tarihli atama onayı ile Akpınar Kaymakam Vekilliği görevine atanmış ve 10.06.2019 tarihinde İlçedeki görevine başladı.
Erzurum Valiliğinde 107. Dönem Kaymakam Adayı olarak görev yapmakta iken İçişleri Bakanlığının 30.05.2019 tarihli atama onayı ile Akpınar Kaymakam Vekilliği görevine atanan ve 10.06.2019 tarihinde İlçede ki görevine başlayan Furkan Korkusuz’a hoş geldin ziyaretleri gerçekleştirildi.
        Hoş geldin ziyaretleri kapsamında; Yazı İşleri Müdürü İsmail Kurt personeli ile birlikte, İlçe Jandarma Komutanı Sami Temiz, İlçe Emniyet Amiri Haydar Gülçimen, İlçe Özel İdare Müdürü Erol Eraslan personeli ile birlikte, İlçe Tarım Müdür V. Cebrail Tursun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar Şube Şefleri ve Okul Müdürleri ile birlikte, İlçe Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Yüksel Atalay personeli ile birlikte, İlçe Mal Müdürü Harun Kaya, İlçe Tapu Müdürü Hasan Nail Köser, İlçe Nüfus Müdürü Mustafa Kurtbeli,  İlçe Ziraat Odası Başkanı Serdar AY, İlçe MEDAŞ İşletme Şefi Ertuğrul Dulkadiroğlu, Hacımirza Köyü Muhtarı Zeynel Seyhan ilçemize yeni atanan Kaymakam Furkan Korkusuz’a hoş geldin ziyaretlerinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.
Kaymakam Furkan Korkusuz ise yapılan bu ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getirerek ziyaretçileri ile yakından ilgilendi.
FURKAN KORKUSUZ KİMDİR?
1993 yılında Erzurum’da doğdu. Erzurum İli Aziziye İlçesi nüfusuna kayıtlı olan Korkusuz bekardır. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku