Güncel

Kaymakam Murat Girgin onuruna veda programı düzenlendi

Kaymakam Murat Girgin onuruna veda programı düzenlendi

23 Ağustos 2019 07:30
-A

+A


Kaman Kaymakamı Murat Girgin’in 2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Sinop Vali Yardımcılığına atanması münasebetiyle onuruna veda programı düzenlendi.
Mustafa Erdoğan Parkında gerçekleşen veda programına Belediye Başkanı Necati Çolak, daire amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.
Kaymakamın onuruna verilen veda yemeği programında, ilçedeki hizmetlerini anlatan slayt gösterimi yapıldı. Belediye Başkanı Necati Çolak ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Ümit Güleç bir konuşma yaparak Kaymakamımıza ilçedeki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
KAYMAKAM MURAT GİRGİN’İN VEDA MESAJI;
Kaman Kaymakamı Girgin, Sinop Vali Yardımcılığına atanması münasebetiyle bir mesaj yayımladı.  Kaymakam Girgin mesajında şunları kaydetti:
"Aralık 2016’da başladığım Kaman Kaymakamlığı görevimden Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Sinop Vali yardımcılığı görevine atanmış bulunuyorum.
Görevim süre boyunca devletimizin ve hükümetimizin bize verdiği yetki ve imkânları sevgiye ve saygıya dayalı, adil ve tarafsız bir yönetim anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmek için kullanmaya gayret ettim. Yaptığımız çalışmalarda yakın ilgisini, sıcaklığını ve desteğini gördüğüm Kamanlı vatandaşlarımıza, tüm mesai arkadaşlarıma, belediye başkanlarımıza, siyasi parti başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize, oda başkanlarımıza, köy ve mahalle muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.
Kaman’a ve Kamanlılara hizmet etmiş olmaktan memnuniyet ve gurur duyuyorum. Bir dostunuz ve kardeşiniz olarak Kaman’dan ayrılıyorum. Haklarınızı helal edin."Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku