Güncel

Kaymakam ÖZCAN' a İlçe Jandarma Komutanlığından ziyaret

Kaymakam ÖZCAN' a İlçe Jandarma Komutanlığından ziyaret

15 Haziran 2021 15:32
-A

+A

      Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla Akpınar İlçe Jandarma Komutanlığından, İlçe Kaymakamlığına ziyaret gerçekleştirildi.
      Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Mehmet ÖZKIRAN ve Jandarma Ast. Subay Üstçavuş Sadettin SEÇER, Kaymakam Fatih ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettiler.  
Ziyarette Kaymakam ÖZCAN' a çiçek takdim ederek ilçede verdikleri destekten ötürü teşekkür ettiler.
Kaymakam ÖZCAN, İlçe Jandarma Komutanı ve personeli ile sohbet ederek, ilçedeki güven ve huzur ortamı için gösterdikleri gayretten ötürü teşekkür ederek tüm teşkilatın yıl dönümlerini kutladı.
KAYMAKAM ÖZCAN'IN JANDARMA TEŞKİLATININ 182. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI
       Öte yandan Kaymakam ÖZCAN, Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Kaymakam Özcan mesajında şunları kaydetti:
     "Birikimi, tecrübesi ve zaman mefhumu gözetmeksizin çalışan vefakar personeli ile her zaman milletinin hizmetinde olan en köklü kurumlarından Jandarma Teşkilatının 182. Yıl Dönümünü kutlamanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Aziz milletimizin manevi desteği ve kanunlardan aldığı güçle görevini ifa eden jandarma, her daim vatandaşımız tarafından takdir edilmiş ve halkın gönlünde müstesna bir yere sahip olmuştur. Vatanın en ücra noktasında dahi her şartta devletin vatandaşla kurduğu bağı sağlayan jandarma, halk ile devlet arasında köprü vazifesi görmektedir.
Üstün hizmet gayesiyle ilçemizde faaliyet gösteren jandarma teşkilatımız da Akpınar'ın huzur ve güvenliği için gece-gündüz demeden yaptığı çalışmalarla halkımızın güven ve takdirini kazanmıştır.
Bu vesileyle vatan savunmasında görev alan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, aileleri ile birlikte tüm jandarma personeline mutlu ve huzurlu günler diliyorum."

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku