Güncel

Kendirli, Çiçekdağı'nda incelemeler yaptı

Kendirli, Çiçekdağı'nda incelemeler yaptı

23 Ekim 2018 09:45
-A

+A


            AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Başkanı Muzaffer Aslan ile birlikte Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek yatırımlar hakkında incelemelerde bulundu.
            Çiçekdağı ilçesi Hükumet Konağını ziyaret eden milletvekili Kendirli, İlçe Kaymakamı Burak Akeller'den ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.
            Yerel yöneticiler ve muhtarlarla bir araya gelen milletvekili Kendirli, muhtarların köylerinde yaşadıkları sorunları rapor halinde alarak çözüm önerilerini dinledi. Milletvekili Kendirli'ye Çiçekdağı ilçesi ziyaretinde Çiçekdağı AK Parti ilçe başkanı Hasan Hakanoğlu da eşlik etti. Mustafa Kendirli, Kırşehir merkez ve ilçelerinde yatırımların artması ve sorunların çözümü noktasında gerçekleştirdikleri ziyaretlerin aralıksız bir şekilde devam ettiğini ifade ederek, Kırşehir’in 40-50 yılda yapılmayan hizmet ve yatırımları son 15 yılda iş başına bulunan AK Parti iktidarları döneminde aldığına dikkati çekti. AK Parti'nin yaklaşan yerel seçimlere iddialı şekilde hazırlandığına dikkati çeken Kendirli, aday tercihlerinde ince eleyip sık dokuyarak doğru adaylarla halkın karşısına çıkacaklarını aktardı.
            Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, "31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimleriyle ilgili yoğun bir çalışma içindeyiz. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile tüm genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz ile seçim stratejilerimizi belirleyeceğiz. İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızın kimler olacağını, hangi kriterlerin olacağını önümüzdeki günlerde belirleyip, doğru aday tercihleriyle seçmenlerimizin karşısına çıkacağız. İnşallah yerelde de birinci parti çıkıp güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku