Güncel

KİMDER'den Faruk Şahin'e ziyaret

KİMDER'den Faruk Şahin'e ziyaret

7 Şubat 2019 07:29
-A

+A


 Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Yıldız ve dernek üyeleri Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Faruk Şahin'i ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler. 
         Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Alpaslan Yıldız, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin ile gerçekleştirdikleri sohbette, Kırşehir İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları  Derneği (KİMDER) faaliyetlerine ilişkin bilgiler aktarıldığını bildirdi. Yıldız, ziyarette Kırşehir'de hayata geçirmeyi planladıkları projelere ve çalışmalara ilişkin Şahin ile istişarelerde bulunarak dernek faaliyetlerinin genel değerlendirmesinin yapıldığını ifade ettiği açıklamasında, sivil toplum kuruluşlarının görev ve sorumluluklarının topluma yön verme noktasındaki önemi ile şehrin manevi anlamdaki eksikliklerinin masaya yatırıldığını söyledi.
         Yıldız, KİMDER' in belirli bir çizgisi olduğunu ve bu  çizgisini bozmadan faaliyetlerine devam edeceklerini  belirterek, " Mezunlarımıza, mensuplarımıza  ve okullarımızda okuyan öğrencilerimize imkanlarımız ölçüsün de hizmet etmek için  gayret ediyoruz. Bizim önceliğimiz imam hatip okulları ve burada okuyan öğrencilerdir. Bunlarla hemhal olup  onların sorunlarına çözüm aramak için çaba sarf edeceğiz ve il genelinde bulunan imam hatip okullarının sorunlarına el atıp çözüm bulacağız " dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku