Güncel

Kırşehir 'deki özel hastanede skandal!

Kırşehir 'deki özel hastanede skandal!

12 Kasım 2019 07:51
-A

+A

 
87 yaşında ki Mucur'un Küçük Burnağıl köyü nüfusuna kayıtlı Aziz ÜNSAL düşüp dizinden sakatlanınca Kırşehir de ki özel hastaneye oğlu tarafından tedavi için götürdü.
Aziz ÜNSAL  ve Ailesi tarafından iddia edilenlere göre,Hastane önce giriş ücretini ve 50 lira röntgen ücreti alındı.  Hastanın dizinde kırık olduğu, ameliyat gerektiği söylenip 2.500 lira yatırıldı. Tahlillerde kanın cıvık olduğu söylenip gün verildi. Tekrar hastaneye geldiğinde ameliyat için gerekli hazırlıklar yapıldı.
Serumlar takıldı ve Hasta 13.30 da ameliyata alınması gerekirken başka hastalarla ilgilenildiği iddia edildi. Ağrılarından duramayan Aziz ÜNSAL, hemşirelere seslendiğini ve neden bekletildiğini acılarının çok olduğunu belirtti." Görevliler doğum için bir hasta geldi .
Onunla ilgileniliyor." demeleri üzerine sinirlenen hasta serum hortumunu söküp bağırarak bastonla dışarı çıkmak istedi. 
Aziz ÜNSAL, " Doğum işiyle ortopedi doktorunun ne ilgisi var?" diye hastaneden ayrılmak istediğini söyledi.
Ameliyat için yatırılan 2.500 liranın 1000 lirasını kesip geri kalan 1.500 lirayı iade ettiler. 
Devlet Hastanesine gidip girişini yaptırıp ve röntgen çekildikten sonra Röntgene bakan doktor ameliyatın riskli olduğunu, yaş durumu göz önüne alınarak sol ayağı alçıya alındı.Doktor Küçük bir kırık olduğu bildirdi.
Aziz ÜNSAL ,Özel hastanelerin bu acımasızlığı ve keyfiliği mutlaka bitmelidir. Çağ atladık denilen  ülkede bunlar olmamalıdır. Maddi durumları kötü olan vatandaşlar ne yapacaklar dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku