Güncel

Kırşehir KESOB'tan Depremzedelere 20 BİN LİRA MADDİ YARDIM

Kırşehir  KESOB'tan  Depremzedelere 20 BİN LİRA MADDİ YARDIM

29 Ocak 2020 07:23
-A

+A

 

 
Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu'nun (Tesk) Türkiye Genelinde Deprem Bölgesi İçin Başlatmış Olduğu Yardım Kampanyasına Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğinden (Kesob) 20 Bin Lira Maddi Yardım yaptı.
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından Deprem Bölgesi için ülkemiz genelinde yardım kampanyası başlatıldığını belirten Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Genel Başkan Bendevi Palandöken'in çağrısı üzerine Oda Başkanları ile bir araya geldiklerini ve  ilk etapta 20 bin lira maddi yardım yapıldığını söyledi.
Depremin merkez üssü Elazığ ve Malatya illerine gönderilmek üzere acil olarak "bebek maması, bebek bezi, battaniye ve yatak" ihtiyacı olduğunu ifade eden Başkan Öztürk; "bu konuda duyarlı olan bütün esnafımızı ve vatandaşlarımızı yardım kampanyamıza destek olmaya çağırıyorum" dedi. Maddi olarak yardım yapmak isteyenlerin AFAD'ın Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar Bankasında bulunan hesap numaralarına para yatırabileceklerini dile getiren Öztürk; "ayrıca SMS olarak DEPREM yazıp 1866'ya mesaj göndererek afetzede vatandaşlarımıza 10 TL bağış yapabileceklerdir" dedi
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku