Güncel

Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü: "Biz Büyük Bir Aileyiz"

Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü: "Biz Büyük Bir Aileyiz"

27 Mayıs 2019 07:08
-A

+A


Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde 65 genç ve 60 çocukla birlikte iftar programı düzenlendi. Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Vali yardımcısı Bünyamin Yıldız'ın katılım sağladığı ve Genel Müdür Selahattin Güven'in koordinesi ile düzenlenen iftar programı dualarla ve birçok duyguların ortak paylaşımı ile idrak edildi.
Kırşehir Fatma Bacı Sevgi Evleri sitesi bahçesinde organize edilen ve huzur içinde geçen programa dair İl Müdürü Baykara şu bilgileri kaydetti:
            "İftarımızı Fatma Bacı Çes'de Vali Yardımcımız Sayın Bünyamin Yıldız ve değerli ailesinin iştiraki ile idrak ettik. Sayın Bakanımızın talimatları ve selamıyla Genel Müdürümüz Sayın Selahattin Güven'in koordinesiyle bu yıl ilk defa korunma altında bulunan çocuklarımızın hayata hazırlanması adına çocuklarımız ile devlet korumasında yetişen ve reşit olarak ayrılan gençlerimizin nesiller arasında istişare kültürünün geliştirilebilmesi, rol model olarak işbirliği, yardımlaşma ve dayanışmanın teşvik edilebilmesi, hatıraların canlanması, tecrübe ve beklentilerin paylaşılması gibi duygularla gerçekleşti.
Devletimizin şefkat kanatları altında yetişerek hayatını kendi idame etmiş ve aile düzenine kavuşmuş 65 gencimizle halen kurum bakımında 60 çocuğumuz ve çalışanlarımızla birlikte büyük bir iftar heyecanını yaşadık."
 
 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku