Güncel

Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği'nden Orhan'a ziyaret

Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği'nden Orhan'a ziyaret

4 Şubat 2020 16:01
-A

+A


Kırşehir'de kurulduğu günden bu yana faaliyet gösteren Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği ziyaretlerine devam ediyor. Kırşehir'de şehit ailelerinin her türlü sorunları ile ilgilenen ve sorunlara çözüm arayan Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği çalışmalarını sürdürüyor. Bu ziyaretler kapsamında Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca ve yönetim kurulu üyesi Ahmet Beşkardaş Kırşehir İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulundu. Kırşehir İl Jandarma Komutan Yardımcısı Suat Orhan'ı ziyaret eden Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca ve yönetim kurulu üyesi Ahmet Beşkardaş sohbet ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Sarıca ve Başkardaş İl Jandarma Komutan Yardımcısı Suat Orhan'a derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Vatanı uğruna şehit düşen vatan evlatlarımızın bizlere emaneti olan şehit ailelerine devletin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek, ihtiyaç ve taleplerini dinlemek amacıyla kurulan Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği olarak gerçekleştirilen ziyarette gündeme dair konular hakkında görüş birliğine varıldı.
Kırşehir İl Jandarma Komutan Yardımcısı Suat Orhan Şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını dile getirerek, "Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Dernek yönetimine görevinde başarılar diliyorum. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını seve seve ortaya koyan bu yolda gazi olan toplumumuzun her ferdi bizim çok önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehit yakınlarımız ve gazilerimiz için elimizden geldiğince verilecek her türlü katkıyı vermeye hazırız" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Jandarma Komutan Yardımcısı Orhan
Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sarıca ve yönetim kurulu üyesi Beşkardaş'a teşekkür etti. Ziyaret birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku