Güncel

KIRŞEHİR ANDROİD 101 BOOTCAMP EĞİTİMİ ERTELENDİ

KIRŞEHİR ANDROİD 101 BOOTCAMP EĞİTİMİ ERTELENDİ

13 Mart 2020 16:49
-A

+A

 

16 Mart - 27 Mart 2020 tarihleri arasında Kırşehir ve Kırıkkale’de kodluyoruz.org ve Ahiler Kalkınma Ajansı ile iş birliği içerisinde başlatılması planlanan kodlama eğitimi belirlenmeyen bir tarihe ertelendi.
Kodluyoruz.org, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımda ,”  Kırşehir ve Kırıkkale'deki gençlere duyuruÖnümüzdeki hafta  @ahilerkalkinma ile başlatmayı planladığımız bootcamp'leri bir süre erteliyoruz. Kabul edilen tüm öğrencilerimizle tanışmak için heyecanlıyız. Ekkontenjan için başvurular buradan devam ediyor.” İfadelerine yer verildi.
Android EğitmeniHarun Kör tarafından verilecek eğitimin ek kontenjan başvuruları devam ediyor.
Eğitim Bilgileri
Süre: Bootcamp toplam 50 saat sürecek:
Eğitimler, 16 Mart - 27 Mart 2020 tarihleri (ertelendi) arasında hafta içi her gün saat 16.00 - 21.00 arasında gerçekleşecek. Bootcamp mezunu olabilmeniz için, derslerin en az %80’ine devam etme ve ödevlerin en az %80’ini yapma zorunluluğu var.
Not: Ek kontenjanlar için başvurular uzatılmıştır.
Adres: Kırşehir Âşık Paşa İl Halk Kütüphanesi
Android Eğitmeni Harun Kör: Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Oluha Inc. Washington, D.C. USA lokasyonlu şirkette Senior Android Developer ünvanıyla remote olarak çalıştı. Türkiye’deki birçok şirkete Android Developer olarak danışmanlık verdi. Şu an Işık Ahşap A.Ş'de Yazılım Geliştiricisi olarak çalışıyor.   
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku