Güncel

KIRŞEHİR AR-GE EĞİTİM PROGRAMINA BÜYÜK İLGİ...

  KIRŞEHİR AR-GE EĞİTİM PROGRAMINA BÜYÜK İLGİ...

6 Kasım 2021 10:34
-A

+A

       Ahi Evran Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi Salonunda gerçekleştirilen AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” teması ile düzenlenen programa katılım yoğun oldu. Düzenlenen programa   Haluk İPEK, İsmail Kılıçarslan, İhsan AKTAŞ ve Mücahit YANILMAZ konuşmacı olarak katılım sağladı. Kırşehir Milletvekili Mustafa KENDİRLİ ve AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher ÜNSAL düzenlenen programda yerini aldı.
       Programa Kırşehir Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel 'de katılım sağladı. AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Karayel'e özel açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Ünsal, açıklamasında şunları kaydetti:
"Sayın Genel Başkan yardımcım. Sayın Milletvekillerim, Kıymetli hocalarım ve misafirlerimiz. Değerli Dava arkadaşlarım, yol arkadaşlarım…
Basınımızın kıymetli temsilcileri...
AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığımız tarafından “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” teması ile düzenlenen bugün ve yarın olmak üzere 2 gün sürecek “Teşkilat Akademisi” eğitim programımıza hepiniz hoş geldiniz..
Türk siyasal hayatının en yenilikçi partisi olan AK Partimiz, Bugüne kadar Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve sizlerin omuzunda yükseldi. 20 yıl önce nasılsak Hizmet ve değer siyasetimizle yarınlara da aynı ruhla aynı anlayışla damgamızı vuracağız inşallah..
Kıymetli dava arkadaşlarım,
Sizlerin fedakarlıklarıyürüdüğümüz kutlu yolumuzda çok önemli. Bu yolda 2023-2053-2071 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.
Bu gün Türkiye hayata geçen reformlarla baştan başa yenilenmiş, söz sahibi, güçlü bir ülke haline gelmiştir.
Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada Dik duran ve saygı gören, ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bir Cumhurbaşkanımız var, Hamdolsun.
Hiçbir gücün,hiçbir kirli senaryonun,Türkiye'yi tökezletmeyi amaçlayan hiçbir sinsi saldırının bizi yolumuzdan alı koymasına izin vermeyeceğiz..
AK Partimiz, tüm teşkilat mensuplarımızın üstün gayretleriyle ilke ve değer üzerinden hizmet siyaseti üretmeye ve büyüyen Türkiye'nin lokomotifi olmaya devam edecektir.
Umutsuzluk ve kötümserlik yerine azmi ve çalışkanlığı esas alan bir yaklaşımla milletimizin her meselesinin çözümü için gayret göstermeyi sürdüreceğiz.
Bizler milletimize olan borcumuzu ancak ülkemize daha çok hizmet ederek ödeyebiliriz.
Kıymetli Katılımcılar;
AK Parti Türkiye’nin partisidir. Sahibi de Millettir. AK Parti gönüller yapan, gönülleri buluşturan bir siyasi harekettir.
Bizi de diğer partilerden ayıran en büyük özellikte budur.
Biz gönüllüleri burada bir araya getiren, vesile olan başta Kıymetli  Cumhurbaşkanımız Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, toplantımıza katılarak bilgi ve birikimlerini, tecrübelerini bizlerle paylaşan Genel Başkan yardımcılarımıza değerli milletvekillerimize ve hocalarımıza ulusal ve yerel basın mensubu arkadaşlarımıza, katılımcı olarak da siz kıymetli ailem "AK DEĞERLER"imize teşekkür ediyor, Toplantımızın ülkemize şehrimize ve teşkilatımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum..
Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Kalın sağlıcakla..." (ZELİHA KARAYEL)
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku