Güncel

KIRŞEHİR BELEDİYESİNİN YANLI TUTUMU YEREL BASINI ÜZDÜ..

KIRŞEHİR BELEDİYESİNİN YANLI TUTUMU YEREL BASINI ÜZDÜ..

28 Temmuz 2020 13:33
-A

+A


Kırşehir Belediyesinin yanlı tutumu yerel basını üzdü.
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu göreve geldiği ilk günde, hesapsız kitapsız savurganliklara,  yolsuzluklara, kanunsuzluklara dur diyeceğimiz gün gelmiştir. Bunu sedece ben değil bütün halkımla birlikte yapacağım hiç kimsenin hakkını yedirtmeyeceğim  demişti.
Kırşehir de günlük yayın yapan yedi gazete, iki yerel tv ve onun üzerinde İnternet Haberciliği yapanlara birbuçuk yılda herhangi bir destek vermediği gibi önceden kalan borçlarını bile ödemeyen Kırşehir Belediyesine kızgın olan yerel basın, İnternet haberciliği yapan bir sitenin Kırşehir Belediyesine kestiği faturaları sosyal medya da yayınlanması üzerine Kırşehir Belediyesine tepkiler daha da artmaya başladı.
Kırşehir’i beraber yöneteceğiz diyen Başkan Ekicioğlu seçimlerin üzerinden birbuçuk yıl geçmesine rağmen yerel basına iadeyi ziyarette bile bulunmadı.
Yerel basının pandemi sürecinde ekonomik zorluk çektiğini bilen Kırşehir Belediyesi sadece bir haber sitesine bu kadar ücret öderken diğer basını dışlamış ve ötekileştirmiş olması kabul edilemez.
Kırşehir Yerel Basını ve Kırşehir Kamuoyu, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU’NDAN konuyla ilgili açıklama bekliyor. ( KIRŞEHİR PUSULA)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku