Güncel

Kırşehir BİLSEM'de Bilim ve Felsefe konulu sohbet toplantısı gerçekleştirildi

Kırşehir BİLSEM'de Bilim ve Felsefe konulu sohbet toplantısı gerçekleştirildi

22 Mayıs 2019 07:46
-A

+A

Kırşehir Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezi'nde “Bilim ve Felsefe” konulu sohbet toplantısı gerçekleştirildi.
Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce öğretmeni Özlem Akın koordinatörlüğünde organize edilen “Bilim ve Felsefe” konulu sohbet toplantısı kurumda gerçekleştirildi.
 BİLSEM-Üniversite işbirliği kapsamında organize edilen toplantıya Ahi Evran Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencileri, kurumun lise öğrencileri ve farklı branşlardan öğretmenler katılım sağladı.
Bilim ve Felsefe ana teması etrafında sohbet şeklinde gerçekleştirilen toplantıda Bilim ve Felsefe ilişkisi çeşitli boyutlar açısından ele alındı.
Verimli ve keyifli geçen toplantıda ayrıca BİLSEM-üniversite işbirliği kapsamında ne gibi farklı çalışmalar yapılabileceği konusunda da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Kırşehir Yusuf Demir Bilim ve Sanat Merkezi tarafından "Etkinliği organize eden İngilizce öğretmeni Özlem Akın’a, etkinliğin üniversite ayağını koordine eden Felsefe Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Seval Yinilmez Akagündüz’e, etkinliğe kurumumuzdan ve üniversiteden katılım sağlayan öğrencilere ve etkinliğe katılan kurumumuz öğretmenlerine teşekkür ederiz." açıklamalarında bulunuldu.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku