Güncel

Kırşehir'de "Bir Oyuncak, Bir Kalp" kampanyası başladı

Kırşehir'de "Bir Oyuncak, Bir Kalp" kampanyası başladı

12 Şubat 2021 15:47
-A

+A

 

ANADOLU EĞİTİM SENDİKASINDAN ,“BİR OYUNCAK,BİR KALP” KAMPANYASI
Anadolu Eğitim Sendikası Kırşehir Temsilciliği, lösemi tedavisi gören çocuklar için başlatılan oyuncak kampanyasına destek istedi.
Sendika temsilciliğinden yapılan açıklamada, kanser tedavisi gören bir öğretmenin çocuğu için atkı ve bere kampanyası başlatıldığı kampanyanın ilgi görmesi sonrasında da çocukları bahar mevsimi ile mutlu edecek oyuncaklara kavuşturmak istendiği belirtildi.
Anadolu Eğitim Sendikası Kırşehir Temsilcisi Ramazan KIRBUĞA, Onkoloji Servisi’n de tedavi gören çocuklara hediye edilmek üzere “Bir Oyuncak, Bir Kalp” oyuncak toplama kampanyası başlatıldı.
Anadolu Eğitim Sendikası Kırşehir Temsilciliği olarak daha önce, kanser tedavisi gören minik yürekleri bir parça da olsa ısıtmak için atkı, bere ve eldiven kampanyası başlatmıştık.
Kampanyamıza beklediğimizden daha fazla katılım oldu ve topladığımız ürünler minik yürekleri oldukça mutlu etti.
Anadolu Eğitim Sendikası Kırşehir Temsilciliği olarak şimdi de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’n da Gazi Hastanesi Onkoloji Servisi’n de tedavi gören çocuklara hediye edilmek üzere “Bir Oyuncak, Bir Kalp” oyuncak toplama kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Sizler de sosyal sorumluluk projemize hem kurumsal hem de bireysel destek olarak, bizler aracılığı ile minik yüreklere oyuncak hediye edebilirsiniz. Ulaştırmak istediğiniz oyuncaklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önceki atkı, bere ve eldiven kampanyamıza gösterdiğiniz ilgiyi, oyuncak kampanyamıza da göstereceğinizden hiç şüphemiz yok. Şimdiden kampanyamıza destek olarak kanser tedavisi gören çocukları sevindireceği için bütün katılımcılara teşekkür ederiz.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku