Güncel

Kırşehir'de ağız ve diş sağlığı merkezine 20 üniteli ek bina yapılacak

Kırşehir'de ağız ve diş sağlığı merkezine 20 üniteli ek bina yapılacak

14 Ağustos 2021 15:17
-A

+A

         - AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne 20 üniteli ek bina yapım işinin 2021 yılı yatırım programına alındığı belirtti.
        Kendirli, yaptığı yazılı açıklamada, şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yeni yatırım ve hizmetleri hayata geçirmeye devam ettiklerini ifade eti.
        Kırşehir Valiliğinin talebi ve Sağlık Bakanlığının incelemeleri sonucunda, Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 20 üniteli ek bina yapılmasının 2021 yatırım programına alındığını vurgulayan Kendirli, "Hastanemiz daha nitelikli hizmet verecektir. Hemşerilerimize hayırlı olsun. İnsanımızın sağlığı ve huzuru için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.
       Kendirli, ağız ve diş sağlığı merkezi ek hizmet binası için makro planlamaların yapıldığını ve gerekli incelemelerin tamamlandığını kaydederek, "Ülkemizin kaynaklarını vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda kullandığımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ek hizmet binasıyla kapasitesi artan ağız ve diş sağlığı merkezimizin bölgede de tercih edilen bir sağlık kuruluşu olacağından eminim."
KIRŞEHİR (AA)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku