Güncel

KIRŞEHİR DE FATİH MEHMET YAVUZ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

KIRŞEHİR DE FATİH MEHMET YAVUZ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

4 Şubat 2019 07:27
-A

+A


 
 Memur-Sen’e bağlı Hizmet kollarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Kırşehir Memur-Sen Tanışma ve dayanışma yemeğiyle taçlandırıldı.
Konuyla ilgili bilgi Veren Başkan Yavuz, "Hizmet ve emek hareketini, Erdemliler hareketi ile bütünleştirip kutlu bir yolculuk haline getiren ve bu yolculuğa dahil olmada büyük pay sahibi olan Kudüs şairi Kurucu Başkan Merhum Mehmet Akif İNAN ve dava arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
            11 Hizmet kolunun tamamında yetkiyi alarak yolunda güçlü bir şekilde hareket eden sendikamız, üyelerinin refahı için kazanımlarını gün geçtikçe arttırmaktadır. Bu gücün arkasında yatan bizi besleyen karşılıksız vatan sevgimizin buluşturduğu birlikteliğimizdir.
Birlikteliğimiz bütünlük arz ederek alanda Temsil Kabiliyetimizi geliştirmiş olup, üyelerimizin her alanda yaşantılarının geliştirilmesinde engelleri birer birer ortadan kaldırmaktadır.
Değerli Dostlarım Medeni olma yolunda medeniyet değerlerimizle bezenmiş bir sistem inşa etmek için mücadele eden Memur-Sen’in, Kırşehir İl Temsilciliğini şahsıma tevdi ettiğiniz ve layık gördüğünüz için teşekkürleri sunar, birlikte bütünlük içinde hayırlı çalışmalar yapmayı Cenab-ı Allahtan niyaz ederim. Sonsuz Teşekkürleri sunarım."
Yeni Memur-Sen Başkanı seçilen Fatih Mehmet Yavuz tarafından Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı kuruluşların tüm Yönetim Kurullarını bir araya getirerek Tanışma ve Dayanışma Toplantısı düzenledi.30.01.2019 tarihinde Ağalar Konağında akşam 18:30 da yapılan toplantı da Yeni Memur-Sen Konfederasyonu Baskanı seçilen Fatih Mehmet Yavuz yaptığı açılış konuşmasında büyük bir camianın baskanı olarak burda bulunmaktan onur duyduğunu söyleyerek birlikte güzel işlere imza atacaklarını ve  herzaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini dile getirdi. Yoğun bir ilginin olduğu gecede toplantıya iştirak eden Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı birlik başkanlarına ve yönetim kurullarına ayrı ayrı teşekkür etti.Kırşehir Belediye Baskanı Yaşar Bahçeci ve Başkan Yardımcısı Emre Şahinci’nin de konuk misafir olduğu toplantıda Belediye Baskanı Yaşar Bahçeci bu zamana kadar yaklaşık 10 yıl içinde şehrimiz adına yaptığı projelerini anlatarak yeni hayata geçirilecek projelerine değindi.Ayrıca bu güzel davetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Yönetim Kurulları ile katılımcılara yemek ikram edildi.  Birlik organları arasında tanışma ve dayanışma sağlandı.                                               
Başkan Fatih Mehmet Yavuz Memur-Sen Konfederasyonu olarak Kırşehir de şehrimiz adına yapılacak tüm güzel işlerde gereken özverinin yapılacağını söyledi,karşılıklı işbirliği ve istişarelerin devam edeceğini belirtti.Bugünün anısına Yönetim kurulları hatıra fotoğrafları çekildi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku