Güncel

Kırşehir'de İŞKUR Aracılığı İle 116 Personel Alınacak

Kırşehir'de İŞKUR Aracılığı İle 116 Personel Alınacak

21 Eylül 2021 11:49
-A

+A

       Kırşehir İŞKUR İl Müdürlüğü vasıtasıyla okullarda görevlendirilmek üzere 111 , Müftülük'te görevlendirilmek üzere 5 personel alımı yapılacak.
       Kırşehir İşkur İl Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Toplum Yararına Programlar çerçevesinde Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarda görevlendirilmek üzere çevre düzenlemesi,bakım ve onarım ile temizlik personeli alımı yapılacak.Toplam 111 kişinin alınacağı programın 9 ay sürecek ve personel maaşları ve sigortaları devlet tarafından yatırılacak.Aynı Program kapsamında İŞKUR aracılığıyla camilerde görevlendirilmek üzere 5 çevre temizliği personeli istihdam edilecek.Bu programın süresi ise toplam 6 ay olacak.Her iki personel alımı için başvurular ise 20 Eylül 2021 ile 24 Eylül 2021 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüğü, esube.iskur,gov.tr ve alo 170'ten yapılabilecek.
      Öte yandan toplam 116 personel alımı ile ilgili yayınlanan ilanlarda seçim şekliyle ilgili herhangi bir açıklamaya ise yer verilmedi. Daha önce noter huzurunda kura ile yapılan seçimlerin nasıl yapılacağı ise merak konusu oldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku