Güncel

Kırşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı

Kırşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı

24 Kasım 2020 15:52
-A

+A

 

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 24 Kasım Öğretmenler Günü Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de kutlandı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Korona Virüs Tedbirleri Kapsamın Da Düzenlenen Programla Kutlandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ'İN Atatürk anıtına çelenk sunmasıyla başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.
Kırşehir'de  Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 24 Kasım 2020 Salı günü, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan GÜRİÇİN, Şube Müdürleri Süleyman AYDINOĞLU ve  Fırat KAYA, Okul Müdürlerimiz Esa ŞAHİN, Süleyman YILDIR, İhsan YAVUZ, Mustafa ASLAN  tarafından oluşturulan kutlama heyeti tarafından  saat 10.00'da Cacabey Meydanında Çelenk Sunumu için toplanıldı.
Tören alanındaki  Atatürk Anıtına İl Milli Eğitim Müdürü Şevket KARADENİZ 'in eşliğinde adaylığı kaldırılan öğretmenlerimizden Sümeyye SAYAK (Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ) ile Fatoş KILIÇ (Kırşehir Ahi Evran Anadolu Lisesi ) tarafından çelenk sunumu yapıldı. Programın akabinde Saygı Duruşu  yapılarak ,İstiklal Marşı söylendi.
İl Milli Eğitim Müdürü Karadeniz ,"Bu vesileyle toplumun ve eğitimin köşe taşlarını oluşturan siz değerli öğretmenlerimizi her daim baş tacı ediyor,verdiğiniz emek sabır ve hoşgörüyü takdirle karşılıyoruz. Başta 'Başöğretmen' Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm eğitim camiasının 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyoruz.
Ayrıca bu güne özel Şehit Öğretmenlerimizin anısını yad etmek için hazırladığımız videoyu, sosyal medya hesaplarımızdan  kirsehirmem youtube kanalımızdan ve aşağıdaki linkten sizlerle paylaşıyoruz."dedi.  https://youtu.be/CBS8MAvgfMc.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku