Güncel

Kırşehir'de sağlık tesislerini ziyaret

Kırşehir'de sağlık tesislerini ziyaret

24 Ekim 2019 07:16
-A

+A

 

Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı ve beraberindeki heyet Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.
Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Arslan, Tedarik Planlama Stok ve Lojistik Planlama Daire Başkanı İrem Mühürcü, Döner Sermaye, Bütçe ve Muhasebe İşlemleri Dairesi Başkanı Özkan Arslan ve beraberindeki heyet Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesislerini ziyaret ettiler.
Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Arslan Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Mucur Ek Hizmet Binasını gezerek İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut ve Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin’in eşliğinde  birimleri yerinde inceleyerek personel ve ilgili birim sorumlularından bilgi aldı.
Ziyaretin ardından İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Başkan Yardımcısı Dr. Sadettin Doğangün, Sağlık Hizm. Başkan Yardımcısı Yunus Dağ, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Kaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Kamil Özdemir, Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Mehmet Saylam ve tüm idarecilerimizin katıldığı Genel Değerlendirme Toplantısı’nda İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut “İl Değerlendirme Sunumu” yaparak sağlık tesislerimizin genel durumları, iş ve işleyişleri hakkında brifing verdi.
Toplantının ardından yerinde incelemek üzere kurum bünyesinde hizmet veren Kaman Devlet Hastanesi’ne geçildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku