Güncel

Kırşehir'de ses getiren bir yatırım ! "Şahaner Binboğa Tesisleri"

Kırşehir'de ses getiren bir yatırım ! "Şahaner Binboğa Tesisleri"

18 Haziran 2020 15:48
-A

+A

 

 
Vedat ve Rahmi Binboğa kardeşlerin girişimiyle Kırşehir’e yeni bir yatırım yapıldı.
Vedat ve Rahmi Binboğa kardeşler, Kırşehir Memleket Gazetesi olarak yaptığımız ziyarette bizleri kendi evimizde gibi ağırladılar. Gerek personellerinin profesyonelliği gerekse Vedat ve Rahmi Binboğa kardeşlerin Kırşehir için yapmak istedikleri hizmet etkileyiciydi. Vedat Binboğa bize tesisi gezdirdi ve yapmak istediklerini anlattı. Hem tesisi için hem Kırşehir için yapmak istedikleri projeler ilgi çekiciydi. Tek amaçlarının kaliteli hizmeti halka sunmak olduğunun altını çizen Binboğa kardeşler, Kırşehir için bu adımın Şahaner Binboğa Tesisleriyle atıldığını belirttiler.
Şahaner Binboğa Tesisleri, Kırşehir - Ankara yolu üzeri 14. kilometresi, Özbağ çıkışı, Yozgat -Çiçekdağı yol ayrımı kavşağında yer alıyor. Uzun bir süredir kullanılmayan tesis Binboğa kardeşlerin girişimleriyle tekrar hayat buldu. Zengin menüsü, profesyonel hizmet ekibiyle hız kesmeden hizmet için çalışan Binboğa kardeşler gazetemiz Kırşehir Memleket Gazetesine yaptıkları açıklamada Kırşehir’e hak ettiği hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi.
Şahaner Binboğa Tesisleri işletmecisi Vedat Binboğa, Kırşehir’de dinlenme tesisi konusunda bir eksiklik olduğunu tespit ettiklerini ve bu konuda adım atarak Şahaner Dinlenme Tesissileri ile 5 yıllık sözleşme imzalayarak Kırşehir’e yeni bir soluk getirmek için yola çıktıklarını belirtti. Vedat Binboğa,” Biz dinlenme tesisi işine yabancı değiliz. Daha önce Kırıkkale Kalegaz Dinlenme Tesisinin işletmeciliğini yapıyorduk ancak ülkeyi etkisi altına alan Covid-19 sebebiyle tesisi kapatmak durumunda kaldık. Yaptığımız araştırmalar neticesinde Kırşehir’de dinlenme tesisi konusunda bir eksiklik olduğunu fark ettik. Kardeşim Rahmi Binboğa ile bu durumu değerlendirdik ve Kırşehir’e yatırım yapmaya karar verdik.  Şahaner dinlenme tesisi ile sözleşme yaptık ve işletmenini adını Şahaner Binboğa dinlenme tesisi olarak değiştirdik.
Binboğa Şahaner Dinlenme Tesisi olarak profesyonel ekibiyle beraber Kırşehir halkına, otobüs ve özel araçları ile seyahat yolculara hizmet vermek için özveriyle çalışmaya başladı. Birçok yemek çeşidimiz bulunuyor.  Gelen müşterilerin damak tadına hitap edecek menülerimizi hazırladık. Et mangal, pide çeşitleri, kahvaltı hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Ben Kayseri Metro Turizmin işletmecisiyim. Otobüs firmalarıyla iletişim halinde olarak seyahat eden yolcularımıza da kaliteli hizmeti veriyoruz.
Şahaner Binboğa Tesissilerinin yöneticisi Rahmi Binboğa, güzel Kırşehir’e güzel hizmet vermek için yola çıktık dedi. Rahmi Binboğa, “Şahaner Binboğa Tesissilerinin yöneticisiyim.
Bizim amacımız Kırşehir bölgesine kaliteli hizmet vermek. Önceliğimiz gelen müşterilerin buradan memnun ayrılmasını sağlamak. Güzel Kırşehir’imize uzman ve işinde iyi olan ekibimizle hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Binboğa Şahaner Dinlenme Tesisinde, gelen müşterilerimize hak ettikleri hizmeti, profesyonel ekibimizle veriyoruz. Tesisimizin arka bahçesinde bulunan alanın peyzaj çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu alanı düğün, nişan, kokteyl, toplantı gibi organizasyonlar için kullanmayı amaçlıyoruz.
Önemli olan Kırşehir’in kalkınması, ekonomiye katkıda bulunmak, istihdam sağlamak bizi ayrıca gururlandırıyor.” Dedi.
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku