Güncel

Kırşehir Gelecek Parti İl Başkanı Gökhan Biçici’den Gazetelerimize Ziyaret

Kırşehir Gelecek Parti İl Başkanı Gökhan Biçici’den Gazetelerimize Ziyaret

10 Kasım 2020 16:00
-A

+A

Gelecek parti İl Başkanı Gökhan Biçici Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Sürmeliyi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Gelecek Parti çalışmalarına aralıksız   devam ediyor.

Gelecek Parti İl Başkanı Gökhan Biçici açıklamasında ,14.11.2020 Cumartesi günü yapılacak olan Akpınar kongremiz gerçekleşecektir. Halkımızı kongremize davet ediyoruz.Akpınar kongresine Ankara’dan gelecek davetlilerimiz ile birlikte gerçekleştireceğiz. Teşkilat başkan yardımcısı  ve kurucularımız bizler ile birlikte olacaktır. 14.11.2020 Cumartesi günü gerçekleşecek olan ilçe kongresinde Bayram Aydede adaylığını koyarak Akpınar halkının karşısına çıkacak. 
BİÇİCİ: AYRIMCILIK YAPMAYACAĞIZ
Kırşehir’in tanınmış esnaflarından Gökhan Biçici yaptığı açıklamada “Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı olarak teşkilatımızın hızlı bir şekilde temelini atmaktayız. Vatanımıza milletimize bereketli ve hayırlı olması dileğiyle kolları sıvadık.  Bizim önceliğimiz Gelecek Partisi olarak gençlerin düşüncelere hitap etmek ve kötü gidişata dur demek için buradayız. Partimiz etnik köken ayrımcılığı yapmadan kapısını vatandaşlarımıza açmıştır. Kırşehir halkının sıkıntılarını dinlemek  ve çözmek için bizler buradayız. Esnaflarımızın ekonomi sıkıntılar yaşadığı şu günlerde esnaf kardeşlerimizi tek tek dinleyip sorunları yerinde görerek, teşkilatımızla  el ele verip gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.
GÖKHAN BİÇİCİ KİMDİR?
Gökhan Biçici 16.04.1988 Kırşehir merkez doğumluyum. Ortaöğretim ve lise öğrenimimi Kırşehir’de tamamladım. 1999 yılında Kırşehirspor altyapısında futbola başladım. Birçok resmi ve gayri resmi maçlarda görev aldım. 2006 yılında kendi isteğimle futbolu bırakıp 2007 yılında Kırşehir il hakemi oldum. 15 aylık vatani görevimimi Çanakkale Beşinci Komando Alayı‘nda yaptım. Kırşehir’de esnaf torunu ve çocuğu olarak esnaflığa temelinden başladım. 2012 yılında Avusturya Viyana‘da yaşamaya başladım ve inşaat, gastronomi ve taşımacılık sektörlerinden boy gösterdim. Almanca, İngilizce dil eğitimlerini aldım. Gökhan Biçici’nin Zeynal Doruk adında bir erkek çocuğu vardır


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku