Güncel

Kırşehir İHH İnsani Yardım Derneği’nden Afrin’e Yardım Eli

Kırşehir İHH İnsani Yardım Derneği’nden Afrin’e Yardım Eli

5 Nisan 2019 07:08
-A

+A

 

 Kırşehir İHH İnsani Yardım Derneği Afrin ilçe merkezi ile beldelerinde yaşayan ihtiyaç sahipleri için un yardım tırı hazırladı.Yardımlar Afrin ilçe merkezi ile birlikte Cinderes, Racu, Bülbül, Şarran, Mabatlı ve Şeyh Hadid beldelerinde bulunan fırınlara ulaştırılacak.
Kırşehir İHH tarafından organize edilen “Sıcacık Bir İyilik” yardım kampanyasında toplanan 550 çuval un dualar eşliğinde Afrin’e uğurlandı.
Üniversitenin Bağbaşı Kampüsünde gerçekleştirilen uğurlama törenine, desteklerini her zaman gösteren üniversite yönetimi başta olmak üzere,il müftüsü, öğretim görevlileri,öğrenciler ve bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Üniversite Rektörü Prof.Dr. Vatan Karakaya; Kırşehirde İHH ve desteklerini veren herkese canı gönülden teşekkür ederek calışmada emeği geçenleri tebrik ettiğini ifade etti.Kırşehir İHH Başkanı Seyfettin Cerit ise dünyanın neresinde olursa olsun bu teşkilatın yardıma ihtiyaçı olan herkese el uzatacağını ifade etti. İlde yardıma destek veren Üniversite yönetimine, üniversite öğrencilerine, Kırşehir ve Mucur halkına teşekkür etti. Kırşehir İl müftüsü Mehmet Yaman’nın dualarıyla tır Afrine doğru hareket etti. 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku