Güncel

KIRŞEHİR İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANINDAN BÜYÜK BAŞARI…

KIRŞEHİR İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANINDAN BÜYÜK BAŞARI…

8 Ağustos 2019 07:35
-A

+A

 

Kırşehir Ticaret Borsası İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Döşdemir İç Anadolu Bölge başkanı seçildi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan ve 10 ilin oy kullandığı seçimde ilimizi temsil eden Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Döşdemir İç Anadolu Bölge başkanı olarak seçildi.
Şehrimizde bir ilk gerçekleştiren Ali Döşdemir büyük bir başarı elde ederek İç Anadolu Bölge Başkanı olarak ilimizi temsil edecek.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ali Döşdemir “ Kırşehir İl Genç Girişimcileri kurulu olarak Başta Borsa Başkanımız Neşet Yavuz, Genel Sekreterimiz Battal Çelik ve Kurul üyelerimizin büyük destekleri ile bu başarıyı birlikte başardık.
Bundan sonra yükümüz daha da ağır. Artık Kırşehir ilimiz ile birlikte 10 il içinde ortak çalışmalar yaparak öncelikle ilimize ve bölgemize ve dolayısı ile Ülkemize katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya gayret göstereceğiz.
Bu anlamda yukarda da değindiğimiz gibi Borsa Başkanımıza Oda Başkanımıza Genel Sekreterimize, bize oy veren vermeyen Bölge İl Genç Girişimciler kurulunun kıymetli Başkanlarına ve kurulumuzda görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku